Tarneviisid

Siin on välja toodud Ecorun OÜ e-poe tarnevõimalused. Kui sa sobivat lahendust siit ei leia või soovid tellida välismaale, siis võta meiega ühendust info@ecorun.ee

NB! Korduvate tarneprobleemide tõttu pakiautomaati on 5L täitekanistrite ainsaks tarneviisiks Venipaki kuller.

SMARTPOST PAKIAUTOMAAT

Valides selle tarneviisi, saadame tellimuse SmartPOSTi pakiautomaati, mis on tellimuse vormistamisel märgitud kättesaamise kohaks. Kui pakk on jõudnud valitud automaati, saadetakse kliendi mobiiltelefonile SMS, kus on vajalik uksekood paki kättesaamiseks.

Eesti: Tasutud tellimus jõuab kliendini Eestis 1-3 tööpäeva jooksul.
Hind: 3,40 eurot

Soome: Tasutud tellimus jõuab kliendini Soomes 2-5 tööpäeva jooksul.
Hind: 12 eurot

OMNIVA PAKIAUTOMAAT

Valides selle tarneviisi, saadame tellimuse Omniva pakiautomaati, mis on tellimuse vormistamisel märgitud kättesaamise kohaks. Kui pakk on jõudnud valitud automaati, saadetakse kliendi mobiiltelefonile SMS, kus on vajalik uksekood paki kättesaamiseks.

Eesti: Tasutud tellimus jõuab kliendini Eestis 1-3 tööpäeva jooksul.
Hind: 3,40 eurot

NB! Tulenevalt toodete külma tundlikkusest ei ole võimalik Omniva pakiautomaatidesse tellimine vahemikus 01.11 – 31.03.

VENIPAK KULLER

Valides selle tarneviisi, saadame tellimuse kulleriga aadressile, mis vormistamisel sisestati tellimuse kättesaamise kohaks. Enne kauba kohaletoimetamist võtab kuller kliendiga ühendust ning lepib kokku sobiva aja tellimuse üleandmiseks. Tellimus antakse üle isikut tõendava dokumendi alusel. Kuller toimetab tellimusi klientidele tööpäeviti 8:00-17:00.

Eesti: Tasutud tellimus jõuab kliendini Eestis 1-3 tööpäeva jooksul.
Hind: 4,9 eurot