Makseviisid

Siin on välja toodud kõik Ecorun OÜ e-poes kehtivad maksevõimalused. Kui sa endale sobivat lahendust siit ei leia, siis võta meiega ühendust info@ecorun.ee

MAKSA PANGAS

Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks. Makse tegemine toimub väljaspool Ecorun OÜ e-poe keskkonda otse valitud internetipangas.Tasu SEB, Swedbanki, LHV, Coopi, Luminori või Citadele pangamaksega. Võimalik tasuda ka Läti, Leedu või Soome pangamaksega. Turvalised ja mugavad makseviisid toob teieni Montonio Finance OÜ. Ecorun OÜ e-poel puudub ligipääs kliendi panga- ja krediitkaardiandmetele.

VISA / MASTERCARD KAARDIMAKSE

Pakume oma klientidele turvalist pangakaartidega tasumise võimalust. Makse tegemine toimub väljaspool Ecorun OÜ e-poe keskkonda rahvusvahelise Stripe maksemooduli vahendusel, mida vahendab Montonio Finance OÜ. Ecorun OÜ e-poel puudub ligipääs kliendi panga- ja krediitkaardiandmetele

PANGAÜLEKANNE

Vali e-poes vastav makseviis  ja tee ülekanne meie pangakontole. Palun kasuta selgituses tellimuse numbrit. Sinu tellimust ei lähetata enne, kui raha on jõudnud meie kontole.

PAYPAL

E-poes on võimalik kasutada kiireid ja turvalisi Paypal online makseid.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Intress alates 0%
  • Lepingutasu alates 0 eurost
  • Periood kuni 4 aastat

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.