Meie tootevalik & valiku põhimõtted

Uue generatsiooni ökoloogiliste puhastusvahendite aluseks on unikaalne tõeliselt looduslik tooraine. Selliste toorainete loomise taga on aastakümnete pikkune uurimistöö, paljude teadustöötajate ühised pingutused ning tõeline innovatsioon.

Oleme kõiki tooteid ise testinud ja võrrelnud teiste sarnaste toodetega nii laboris, kui ka tarbijate juures ning tulemused on olnud eranditult positiivsed. Kogu tehniline dokumentatsioon on kättesaadav ja vastab Euroopa Liidu nōuetele.

Kõik meie tootevaliku tooted vastavad järgnevatele kriteeriumitele:

 

Sisaldavad loodusest pärinevat taimset, bioaktiivset ja/või biotehnoloogilist toorainet ainulaadses koosluses keemiliselt muundamata kujul. Tōeliselt roheline on tooraine, mis on loodud elusa mateeria poolt, kasutatakse naturaalsel kujul tootes, kus see täidab ettenähtud funktsiooni ja seejärel kaob tagasi looduse ringkäiku.

 

 

Uue generatsiooni ökoloogilised puhastusvahendid on tõhusamad tavalisel keemial põhinevatest toodetest. Toodete funktsionaalsus on kontrollitud standardiseeritud testidega mitmetes EL laborites ja saanud kōrge hinnangu tarbijate poolt.

Kõik meie puhatusvahendid on klassifitseeritud kui ohutu tarbekeemia. Toodetel puudub CLP ohumärgistus vastavalt EL nõuetele ja ohupiktogrammid, seega ei kaasne intruktsioonidekohase tarbimisega mingeid ohtusid ei tarbijale ega keskkonnale.

 

 

 

Kõik meie puhastusvahendid on 100 % biolagunevad ja sisaldavad valdavalt otse loodusest pärinevat toorainet. Toodete väljatöötamisel on olnud visiooniks jätkusuutlik areng teadmisega, et planeedi ressursid on piiratud. Looduslikud tooted tagavad inimeste vajaduste rahuldamise ohustamata ökosüsteeme ja keskkonda.

 

 

Enamik meie toodetest on loodud professionaalseks kasutamiseks, samas sobivad kasutajasōbralikkuse poolest hästi ka tavatarbijale. Oluliselt tugevam puhastustoime pakub tarbijale suurt lisaväärtust.

TASUTA TOODE
15% KUPONG
⭐⭐⭐⭐⭐
10% KUPONG
-20% KUPONG
⭐⭐⭐⭐⭐
15% KUPONG
10% KUPONG
⭐⭐⭐⭐⭐
-20% KUPONG
⭐⭐⭐⭐⭐
TASUTA TOODE
Liitu meie uudiskirjaga ja võida endale auhind!
Sisesta enda e-post ja veereta Õnneratast. Pane oma õnn proovile!
Reeglid: 
  • Õnneratast saab veeretada ainult ühe korra
  • Võidetud kupongi saab kasutada kuni 01.06.2019