Tasuta transport pakiautomaati alates 25 € ostust

Jälgi, mida tarbid – kolm põhimõtet, mida kõik peaksid järgima…

Hoidu eeterlikest õlidest

Parema puudusel ja sooviga tōsta toodete ”ökoloogilisust” on paljud tootjad hakanud kasutama suurel hulgal naturaalseid eeterlikke ōlisid. Puhastusvahendid sisaldavad tihti limoneeni, mida saadakse tsitrusviljalistest ja linalooli, mis sisaldub lavendliōlis. Mōlemaid osatakse toota ka sünteesi teel. Kahjuks pole mingit vahet, on see sünteetiline vōi naturaalne, mōlemad ained kuuluvad kōige kahjulikemate lōhnaainete gruppi, pōhjustades allergiat ja ekseemi. Allergilised nähud ei teki korrapealt, vaid on organismi vastus kahjulikule ärritajale, mille organism ehitab üles pikema aja jooksul. Neid aineid sisaldavate toodete regulaarsel kasutamisel vōivad nähud ilmneda alles mōne aasta pärast, aga lapsed ja rasedad on eriti ohustatud.

Lōhnaallergiad levivad üha enam, pōhjuseks on lōhnaainete üha suurenev kasutamine paljudes keemia- ja kosmeetikatoodetes ning ōhuvärskendajates. Väikelastega peredes tuleks tugevasti parfümeeritud tooteid kindlasti vältida. Ka kassid ja koerad on vastuvōtlikud allergilistele mōjudele.

Väldi desinfitseerimisvahendeid

Vältige desinfitseerimisvahendite kasutamist. Kōik nn. antibakteriaalsed vōi bakteritsiidsed tooted on ohtlikud nii inimesele kui keskkonnale. Lisaks puudub vajadus selliseid tooteid koduses majapidamises kasutada. Me soovime oma kodusid näha hügieeniliselt puhtana, see tähendab ilma nähtava mustuse ja halbade lōhnadeta, kuid kliiniline puhtus on vajalik vaid haiglates. Desinfitseerimine on kohustuslik ka toiduainetetööstuses ja toitlustusettevōtetes, kodud võib hoida puhtana tavaliste ökomärgistatud puhastusvahenditega.

Eelista puhastusvahendeid, mis toodetud Euroopa Liidus

Vältige puhastusvahendite kasutamist, mis on toodetud väljaspool Euroopa Liitu. Meil kehtivad muu maailmaga vōrreldes rangemad regulatsioonid ohtlike kemikaalide kasutamise osas. Kohustuslik ohumärgistus ning tuttavad ökomärgistused annavad informatsiooni ning aitavad ōiget valikut teha. Kuigi sarnased reeglid peaksid kehtima ka imporditud toodetele, on praegune kontrollimehhanismide vōimekus piiratud. Seetōttu vōivad ohtlikud ja meil lubamatud kemikaalid imporditud toodetes ikkagi sisalduda.

TASUTA TOODE
15% KUPONG
⭐⭐⭐⭐⭐
10% KUPONG
-20% KUPONG
⭐⭐⭐⭐⭐
15% KUPONG
10% KUPONG
⭐⭐⭐⭐⭐
-20% KUPONG
⭐⭐⭐⭐⭐
TASUTA TOODE
Liitu meie uudiskirjaga ja võida endale auhind!
Sisesta enda e-post ja veereta Õnneratast. Pane oma õnn proovile!
Reeglid: 
  • Õnneratast saab veeretada ainult ühe korra
  • Võidetud kupongi saab kasutada kuni 01.06.2019