Enzypini komplekt „Vannituba & WC“

34.40 30.90

4.5(baseerub 2 hinnangul)

Täiuslik komplekt Enzypin uue generatsiooni puhastusvahenditest sinu vannitoa ja wc jaoks. Toodete aluseks on uued põhimõtted, keskkonnasõbralikud tehnoloogiad ja innovaatilised toorained otse loodusest. Baseeruvad merimännivaigust eraldatud taimsel lahustil, mis on kombineeritud erinevate bioaktiivsete lisanditega (ensüümidega).

 • Lihtne ja kiire puhastamine
 • Säästad end ja oma lähedasi ohtlikest kemikaalidest 
 • Hoiad loodust
 • Kontsentreeritud ja kuluefektiivsed – arvestuslik kulu keskmisele majapidamisele on u. 3€/kuus
Tootekood: Vannituba & WC Kategooria:
 • Enzypin bioaktiivne üldpuhastusvahend– Kontsentreeritud ja tugevatoimeline õrna männiokkalõhnaga üldpuhastusvahend sobib kõigi vett taluvate pindade, ka läikivate ja tundlike pindade puhastamiseks, jätmata jälgi või triipe pindadele. Puhastab efektiivselt iga tüüpi pōrandaid, nii käsitsi kui masinaga.

  Enzypin bioaktiivne WC puhastusgeel– Kontsentreeritud ja tugevatoimeline puhatusgeel lagundab efektiivselt vee karedussoolade ja mustuse ladestused, muudab WC-poti säravalt puhtaks ja desodoreerib meeldiva värske männiokkalōhnaga.

  Enzypin bioaktiivne puhastusvahend läikivatele pindadele– Kontsentreeritud ja tugevatoimeline vahend, mis sobib klaasi, peeglite, keraamika, laminaadi ja teiste läikivate pindade puhastamiseks, andes kiiresti kauapüsiva särava tulemuse.  Toode omab Eesti Allergialiidu tunnustust.

  Enzypin bioaktiivne vannitoa puhastusvahend -Kontsentreeritud ja tugevatoimeline toode, mis sobib kõikide pindade puhastamiseks pesuruumides. Eemaldab efektiivselt vee karedussooladest ja seebijääkidest moodustunud ladestused, jättes ruumi õrna värske männiokkalõhna. Muudab pinnad vett tõukavaks ,mille tulemusena pinnad kuivavad kiiresti ja plekivabalt ning säilitavad puhtuse pikema aja jooksul. Regulaarne kasutamine vähendab võimalust musta hallituse tekkeks niisketel pindadel.

  Uue generatsiooni looduslike puhastusvahendite komplekt, mis sisaldab kõiki vajalikke tooteid vannitoa ja wc lihtsaks ja kiireks puhastamiseks (4tk).

  Toodete regulaarne kasutamine hoiab puhtana kraanikausid ja torud ning takistab bakterite ja hallitusseente levikut. Pinnad kuivavad kiiresti ja määrduvad aeglasemalt, vähenevad vee karedusest põhjustatud plekid.

  Jälgi puhastusvahendite doseeringut – uue generatsiooni puhastusvahendid on kontsentreeritud ja kuluefektiivsed, seetõttu piisab vähesest, et vajalik tulemus saavutada.

  • Klassifitseeritud kui ohutu tarbekeemia (puudub CLP ohumärgistus vastavalt EL nõuetele).
  • Märgistatud Euroopa Liidu ökomärgisega (FR/020/048, www.ecolabel.eu)
  • 100 % biolagunev vastavalt OECD standardile 301.
  • Toodetud Prantsusmaal vastavuses ISO 9001 (kvaliteet), ISO 14001 (keskkond) ja OHSAS 18001 (tervis ja turvalisus) sertifikaatidega.
  • Hoidalastele kättesaamatus kohas. Vältige pihustatava vahendi sissehingamist. Mitte segada kokku erinevaid puhastusvahendeid. Säilitada toatemperatuuril.

  KLIENTIDE TAGASISIDE:

  Arvustus tootele Enzypini komplekt „Vannituba & WC“

  Väga head tooted, jätab vannitoa läikivpuhtaks ja on meeldiva lõhnaga.

  Inga Rannama

  Arvustus tootele Enzypini komplekt „Vannituba & WC“

  Lisades seda põrandapesuveele, jätab ruumi meeldiva männiokka lõhna ja puhastab tõhusalt ka tugevalt määrdunud pindu. Multifunktsionaalne. Kogu vannitoa puhastuskomplekt on tõhus ja meeldiva aroomiga.

  Maret

  LISA ARVUSTUS