Enzypini komplekt “Terve Kodu”

52.20 44.40

5(baseerub 4 hinnangul)

Täiuslik komplekt Enzypin uue generatsiooni puhastusvahenditest, millega kergendad oluliselt terve oma kodu koristamist.

 • Lihtne ja kiire puhastamine
 • Säästad end ja oma lähedasi ohtlikest kemikaalidest 
 • Hoiad loodust

Jälgi puhastusvahendite doseeringut – uue generatsiooni puhastusvahendid on kontsentreeritud ja kuluefektiivsed, seetõttu piisab vähesest, et vajalik tulemus saavutada.

 

Tootekood: KODUNE Kategooria:
 • Uue generatsiooni looduslike puhastusvahendite komplekt, mis sisaldab kõiki vajalikke tooteid terve kodu lihtsaks ja kiireks puhastamiseks.

  • Enzypin Bioaktiivne nõude käsipesuvahend
  • Enzypin Bioaktiivne vannitoa puhastusvahend
  • Enzypin Bioaktiivne WC puhastusgeel
  • Enzypin Bioaktiivne üldpuhastusvahend
  • Enzypin Bioaktiivne puhastusvahend läikivatele pindadele
  • Enzypin Bioaktiivne rasva ärastav puhastusvahend

  Toodete regulaarne kasutamine hoiab puhtana kraanikausid ja torud ning takistab bakterite ja hallitusseente levikut. Pinnad kuivavad kiiresti ja määrduvad aeglasemalt, vähenevad vee karedusest põhjustatud plekid.

  Enzypin bioaktiivne nõude käsipesuvahend – Kontsentreeritud, tugevatoimeline, õrna puuviljalõhnaga toode sobib iga tüüpi nõude käsipesuks, on dermatoloogiliselt testitud ega kahjusta nahka. Pesuvahend on väga efektiivne raskesti eemaldatavate ja kõrbenud jääkide leotamiseks.  Toode omab Eesti Allergialiidu tunnustust.

  Enzypin bioaktiivne üldpuhastusvahend– Kontsentreeritud ja tugevatoimeline õrna männiokkalõhnaga üldpuhastusvahend sobib kõigi vett taluvate pindade, ka läikivate ja tundlike pindade puhastamiseks, jätmata jälgi või triipe pindadele. Puhastab efektiivselt iga tüüpi pōrandaid, nii käsitsi kui masinaga.

  Enzypin bioaktiivne WC puhastusgeel– Kontsentreeritud ja tugevatoimeline puhatusgeel lagundab efektiivselt vee karedussoolade ja mustuse ladestused, muudab WC-poti säravalt puhtaks ja desodoreerib meeldiva värske männiokkalōhnaga.

  Enzypin bioaktiivne puhastusvahend läikivatele pindadele– Kontsentreeritud ja tugevatoimeline vahend, mis sobib klaasi, peeglite, keraamika, laminaadi ja teiste läikivate pindade puhastamiseks, andes kiiresti kauapüsiva särava tulemuse.  Toode omab Eesti Allergialiidu tunnustust.

  Enzypin bioaktiivne vannitoa puhastusvahend -Kontsentreeritud ja tugevatoimeline toode, mis sobib kõikide pindade puhastamiseks pesuruumides. Eemaldab efektiivselt vee karedussooladest ja seebijääkidest moodustunud ladestused, jättes ruumi õrna värske männiokkalõhna. Muudab pinnad vett tõukavaks ,mille tulemusena pinnad kuivavad kiiresti ja plekivabalt ning säilitavad puhtuse pikema aja jooksul. Regulaarne kasutamine vähendab võimalust musta hallituse tekkeks niisketel pindadel.

  Enzypin bioaktiivne rasva ärastav puhastusvahend – Kontsentreeritud, tugevatoimeline, ōrna tsitrusvilju meenutava lōhnaga toode, mis lagundab efektiivselt rasvmustuse köögi kõigil pindadel. Sobib kasutamiseks pindadel, mis puutuvad kokku toiduainetega (vajalik loputamine). Toode ei ole tugevalt leeliseline ega kahjusta puhastatavaid pindu.  Toode omab Eesti Allergialiidu tunnustust.

  • Klassifitseeritud kui ohutu tarbekeemia (puudub CLP ohumärgistus vastavalt EL nõuetele).
  • Märgistatud Euroopa Liidu ökomärgisega (FR/020/048, www.ecolabel.eu)
  • 100 % biolagunev vastavalt OECD standardile 301.
  • Toodetud Prantsusmaal vastavuses ISO 9001 (kvaliteet), ISO 14001 (keskkond) ja OHSAS 18001 (tervis ja turvalisus) sertifikaatidega.
  • Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältige pihustatava vahendi sissehingamist. Mitte segada kokku erinevaid puhastusvahendeid. Säilitada toatemperatuuril.

  KLIENTIDE TAGASISIDE:

  Arvustus tootele Enzypini komplekt “Terve Kodu”

  Väga head tooted. Tooted toimivad, looduslikud ja meeldiva lõhnaga.

  Inga Rannama

  Arvustus tootele Enzypini komplekt “Terve Kodu”

  Tellisin kpl. “TERVE KODU”. Olen kõigi toodetega väga rahul. Eriti head on rasvaste pindade vahend ja vannitoa vahend. Need tõesti toimivad.

  HELLE

  Arvustus tootele Enzypini komplekt “Terve Kodu”

  Kõik puhastusvahendid on väga head

  Helje Lõhmus

  Arvustus tootele Enzypini komplekt “Terve Kodu”

  Olen aastate jooksul proovinud mitmeid erinevaid looduslikke puhastusvahendeid ja igakord pidanud pettuma peamiselt sellepärast, et toode lihtsalt ei toimi. Enzypinile pole mul midagi ette heita. Hind tekitas alguses küsimärke, aga olen kasutanud oma “Terve kodu” komplekti nüüd juba pea pool aastat ja pudelid on endiselt pooltäis.

  Helina

  LISA ARVUSTUS