Enzypini komplekt “Terve Kodu”

52.20 47.00

4.9(baseerub 14 hinnangul)

Täiuslik komplekt Enzypin uue generatsiooni puhastusvahenditest, millega kergendad oluliselt terve oma kodu koristamist. Toodete aluseks on uued põhimõtted, keskkonnasõbralikud tehnoloogiad ja innovaatilised toorained otse loodusest. Baseeruvad merimännivaigust eraldatud taimsel lahustil, mis on kombineeritud erinevate bioaktiivsete lisanditega (ensüümidega).

 • Lihtne ja kiire puhastamine
 • Säästad end ja oma lähedasi ohtlikest kemikaalidest 
 • Hoiad loodust
 • Kontsentreeritud ja kuluefektiivsed – arvestuslik kulu keskmisele majapidamisele on u. 4€/kuus

 

Tootekood: KODUNE Kategooria:
 • Uue generatsiooni looduslike puhastusvahendite komplekt, mis sisaldab kõiki vajalikke tooteid terve kodu lihtsaks ja kiireks puhastamiseks.

  • Enzypin Bioaktiivne nõude käsipesuvahend
  • Enzypin Bioaktiivne vannitoa puhastusvahend
  • Enzypin Bioaktiivne WC puhastusgeel
  • Enzypin Bioaktiivne üldpuhastusvahend
  • Enzypin Bioaktiivne puhastusvahend läikivatele pindadele
  • Enzypin Bioaktiivne rasva ärastav puhastusvahend

  Toodete regulaarne kasutamine hoiab puhtana kraanikausid ja torud ning takistab bakterite ja hallitusseente levikut. Pinnad kuivavad kiiresti ja määrduvad aeglasemalt, vähenevad vee karedusest põhjustatud plekid.

  Enzypin bioaktiivne nõude käsipesuvahend – Kontsentreeritud, tugevatoimeline, õrna puuviljalõhnaga toode sobib iga tüüpi nõude käsipesuks, on dermatoloogiliselt testitud ega kahjusta nahka. Pesuvahend on väga efektiivne raskesti eemaldatavate ja kõrbenud jääkide leotamiseks.  Toode omab Eesti Allergialiidu tunnustust.

  Enzypin bioaktiivne üldpuhastusvahend– Kontsentreeritud ja tugevatoimeline õrna männiokkalõhnaga üldpuhastusvahend sobib kõigi vett taluvate pindade, ka läikivate ja tundlike pindade puhastamiseks, jätmata jälgi või triipe pindadele. Puhastab efektiivselt iga tüüpi pōrandaid, nii käsitsi kui masinaga.

  Enzypin bioaktiivne WC puhastusgeel– Kontsentreeritud ja tugevatoimeline puhatusgeel lagundab efektiivselt vee karedussoolade ja mustuse ladestused, muudab WC-poti säravalt puhtaks ja desodoreerib meeldiva värske männiokkalōhnaga.

  Enzypin bioaktiivne puhastusvahend läikivatele pindadele– Kontsentreeritud ja tugevatoimeline vahend, mis sobib klaasi, peeglite, keraamika, laminaadi ja teiste läikivate pindade puhastamiseks, andes kiiresti kauapüsiva särava tulemuse.  Toode omab Eesti Allergialiidu tunnustust.

  Enzypin bioaktiivne vannitoa puhastusvahend -Kontsentreeritud ja tugevatoimeline toode, mis sobib kõikide pindade puhastamiseks pesuruumides. Eemaldab efektiivselt vee karedussooladest ja seebijääkidest moodustunud ladestused, jättes ruumi õrna värske männiokkalõhna. Muudab pinnad vett tõukavaks ,mille tulemusena pinnad kuivavad kiiresti ja plekivabalt ning säilitavad puhtuse pikema aja jooksul. Regulaarne kasutamine vähendab võimalust musta hallituse tekkeks niisketel pindadel.

  Enzypin bioaktiivne rasva ärastav puhastusvahend – Kontsentreeritud, tugevatoimeline, ōrna tsitrusvilju meenutava lōhnaga toode, mis lagundab efektiivselt rasvmustuse köögi kõigil pindadel. Sobib kasutamiseks pindadel, mis puutuvad kokku toiduainetega (vajalik loputamine). Toode ei ole tugevalt leeliseline ega kahjusta puhastatavaid pindu.  Toode omab Eesti Allergialiidu tunnustust.

  • Klassifitseeritud kui ohutu tarbekeemia (puudub CLP ohumärgistus vastavalt EL nõuetele).
  • Märgistatud Euroopa Liidu ökomärgisega (FR/020/048, www.ecolabel.eu)
  • 100 % biolagunev vastavalt OECD standardile 301.
  • Toodetud Prantsusmaal vastavuses ISO 9001 (kvaliteet), ISO 14001 (keskkond) ja OHSAS 18001 (tervis ja turvalisus) sertifikaatidega.
  • Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältige pihustatava vahendi sissehingamist. Mitte segada kokku erinevaid puhastusvahendeid. Säilitada toatemperatuuril.

  KLIENTIDE TAGASISIDE:

  Arvustus tootele Enzypini komplekt “Terve Kodu”

  Kuigi olin lugenud teiste kasutajate positiivset tagasisidet, siis olin natuke skeptiline, kas sellised ökotooted on ikka oma ülesannete kõrgusel. Aga oh imet, kõik kuus toodet toimivad. Eriline lemmik on rasva ärastav vahend köögis, sest 2 eelkooliealist suudavad söögilaua muuta ühe toidukorraga parajaks rasvaseks segaduseks, aga selle vahendiga tulevad ka väheke kauem kuivama jäänud toiduplekid lihtsalt maha. Kuigi nõudepesuvahend on oodatust vedelama konsistentsiga, toimib hästi ka väikese kogusega. Samuti tegi wc-vahend hea tulemuse ning seda hea lõhnaga. Enam pole WC-s vastikut kloorihaisu, mida enamus varasemalt kasutatud ained eritasid. Vannitoa plaadid said ka puhtaks lihtsa vaevaga ja meeldiva lõhna saatel. Kuigi kahtlesin, olen oma ostuga väga rahul! Ainuke märkus oleks, et nõudepesuvahend võiks olla natuke käepärasemas pudelis, et ei peaks ümber valama käepärasemasse pudelisse 🙂

  Liisa Mürgimäe

  Arvustus tootele Enzypini komplekt “Terve Kodu”

  Väga head tooted, lõhnavad meeldivalt, toimivad ja pole tervisele kahjulikud. Lemmiktoode on vannitoa puhastusvahend. Eemaldas seebikivi, millest teiste vahenditega jagu ei saanud.

  Helena

  Arvustus tootele Enzypini komplekt “Terve Kodu”

  Efektiivsed puhastusvahendid. Hinna ja kvaliteedisuhe paigas. Meeldiv värske lõhn ja keemiavaba!

  Kelli

  Arvustus tootele Enzypini komplekt “Terve Kodu”

  Tellisin endale Terve Kodu komplekti. Tooted on tõhusad, meeldiva lõhnaga ning ei jää sugugi alla oma toimelt poes müüdava kodukeemiale. Eriti meeldis rasva ärastav puhastusvahend ning läikivate pindade puhastusvahend.

  Natalja

  Arvustus tootele Enzypini komplekt “Terve Kodu”

  Väga head tooted, tellisin stardikomplekti. Ja mis asja juures eriti super, ei haise keemia järele, vaid mõnus lõhn on. Aitäh!

  Laivi Troon

  Arvustus tootele Enzypini komplekt “Terve Kodu”

  Olen väga rahul kõigi toodetega

  helle väli

  Arvustus tootele Enzypini komplekt “Terve Kodu”

  Olen kasutanud neid tooteid juba mitu aastat. Ei vahetaks enam millegi vastu.

  Liis

  Arvustus tootele Enzypini komplekt “Terve Kodu”

  Olen väga rahul kõige 6 puhastus agendiga, mis pakkis oli. Eriti rahul olen vannitoa puhastus agendiga, mis eemaldas dušši nurga klaasile tekkinud katlakivi ja seebijäägid väga kergelt…. Eelnevalt teiste vahenditega olen pidanud ikka küürima ja tulemus ei ole olnud nii puhas. Lisaks eeldab väga puhastus ainete meeldiv lõhn. 5+ hindeks 🙂

  Johanna Maria Jahimaa

  Arvustus tootele Enzypini komplekt “Terve Kodu”

  Tooted on ülimalt meeldiva lõhnaga, kätesõbralikud ja pole ohtugi et pindadega kokkupuutudes neid rikkuda võiksid! Sõbrannale tooted kinkides ütles et koristas poole ööni sest pole midagi nii head saanudki!!!!

  Signe Guitar

  Arvustus tootele Enzypini komplekt “Terve Kodu”

  Meeldib, et tooted on looduslikud, kui toime poolest sama tõhusad, kui poes olevad “keemiapommid”. Vannitoa puhastusvahend eemaldas hõlpsasti dušiseintel katlakivisest veest tingitud plekid ja mustuse. Hinna ja kvaliteedi suhe on tasakaalus. Soovitan!

  Hanna

  Arvustus tootele Enzypini komplekt “Terve Kodu”

  Väga head tooted. Tooted toimivad, looduslikud ja meeldiva lõhnaga.

  Inga Rannama

  Arvustus tootele Enzypini komplekt “Terve Kodu”

  Tellisin kpl. “TERVE KODU”. Olen kõigi toodetega väga rahul. Eriti head on rasvaste pindade vahend ja vannitoa vahend. Need tõesti toimivad.

  HELLE

  Arvustus tootele Enzypini komplekt “Terve Kodu”

  Kõik puhastusvahendid on väga head

  Helje Lõhmus

  Arvustus tootele Enzypini komplekt “Terve Kodu”

  Olen aastate jooksul proovinud mitmeid erinevaid looduslikke puhastusvahendeid ja igakord pidanud pettuma peamiselt sellepärast, et toode lihtsalt ei toimi. Enzypinile pole mul midagi ette heita. Hind tekitas alguses küsimärke, aga olen kasutanud oma “Terve kodu” komplekti nüüd juba pea pool aastat ja pudelid on endiselt pooltäis.

  Helina

  LISA ARVUSTUS