Enzypini komplekt „Köök“

34.40 30.90

0(baseerub 0 hinnangul)

Täiuslik komplekt Enzypin uue generatsiooni puhastusvahenditest, millega kergendad oluliselt oma köögi koristamist. Toodete aluseks on uued põhimõtted, keskkonnasõbralikud tehnoloogiad ja innovaatilised toorained otse loodusest. Baseeruvad merimännivaigust eraldatud taimsel lahustil, mis on kombineeritud erinevate bioaktiivsete lisanditega (ensüümidega).

 • Lihtne ja kiire puhastamine
 • Säästad end ja oma lähedasi ohtlikest kemikaalidest 
 • Hoiad loodust
 • Kontsentreeritud ja kuluefektiivsed – arvestuslik kulu keskmisele majapidamisele on u. 3€/kuus
Tootekood: Köök Kategooria:
 • Uue generatsiooni looduslike puhastusvahendite komplekt, mis sisaldab kõiki vajalikke tooteid köögi lihtsaks ja kiireks puhastamiseks (4tk).

  Toodete regulaarne kasutamine hoiab puhtana kraanikausid ja torud ning takistab bakterite ja hallitusseente levikut. Pinnad kuivavad kiiresti ja määrduvad aeglasemalt, vähenevad vee karedusest põhjustatud plekid.

  Enzypin bioaktiivne nõude käsipesuvahend – Kontsentreeritud, tugevatoimeline, õrna puuviljalõhnaga toode sobib iga tüüpi nõude käsipesuks, on dermatoloogiliselt testitud ega kahjusta nahka. Pesuvahend on väga efektiivne raskesti eemaldatavate ja kõrbenud jääkide leotamiseks.  Toode omab Eesti Allergialiidu tunnustust.

  Enzypin bioaktiivne üldpuhastusvahend– Kontsentreeritud ja tugevatoimeline õrna männiokkalõhnaga üldpuhastusvahend sobib kõigi vett taluvate pindade, ka läikivate ja tundlike pindade puhastamiseks, jätmata jälgi või triipe pindadele. Puhastab efektiivselt iga tüüpi pōrandaid, nii käsitsi kui masinaga.

  Enzypin bioaktiivne rasva ärastav puhastusvahend– Kontsentreeritud, tugevatoimeline, ōrna tsitrusvilju meenutava lōhnaga toode, mis lagundab efektiivselt rasvmustuse köögi kõigil pindadel. Sobib kasutamiseks pindadel, mis puutuvad kokku toiduainetega (vajalik loputamine). Toode ei ole tugevalt leeliseline ega kahjusta puhastatavaid pindu.  Toode omab Eesti Allergialiidu tunnustust.

  Enzypin bioaktiivne puhastusvahend läikivatele pindadele– Kontsentreeritud ja tugevatoimeline vahend, mis sobib klaasi, peeglite, keraamika, laminaadi ja teiste läikivate pindade puhastamiseks, andes kiiresti kauapüsiva särava tulemuse.  Toode omab Eesti Allergialiidu tunnustust.

  • Klassifitseeritud kui ohutu tarbekeemia (puudub CLP ohumärgistus vastavalt EL nõuetele).
  • Märgistatud Euroopa Liidu ökomärgisega (FR/020/048, www.ecolabel.eu)
  • 100 % biolagunev vastavalt OECD standardile 301.
  • Toodetud Prantsusmaal vastavuses ISO 9001 (kvaliteet), ISO 14001 (keskkond) ja OHSAS 18001 (tervis ja turvalisus) sertifikaatidega.
  • Hoidalastele kättesaamatus kohas. Vältige pihustatava vahendi sissehingamist. Mitte segada kokku erinevaid puhastusvahendeid. Säilitada toatemperatuuril.

  KLIENTIDE TAGASISIDE:

  Pole veel ühtegi arvustust

  LISA ARVUSTUS