Enzypin bioaktiivne vannitoa puhastusvahend 750ml

9.80

4.8(baseerub 6 hinnangul)

Nn. uue generatsiooni puhastusvahend, mille aluseks on uued põhimõtted, keskkonnasõbralikud tehnoloogiad ja innovaatilised toorained otse loodusest. Toode baseerub merimännivaigust eraldatud taimsel lahustil, mis on kombineeritud erinevate bioaktiivsete lisanditega (ensüümidega).

Tootekood: 5616 Kategooria:
 • Kontsentreeritud ja tugevatoimeline toode, mis sobib kõikide pindade puhastamiseks pesuruumides. Eemaldab efektiivselt vee karedussooladest ja seebijääkidest moodustunud ladestused, jättes ruumi õrna värske männiokkalõhna. Muudab pinnad vett tõukavaks ,mille tulemusena pinnad kuivavad kiiresti ja plekivabalt ning säilitavad puhtuse pikema aja jooksul. Regulaarne kasutamine vähendab võimalust musta hallituse tekkeks niisketel pindadel.

  Männivaigust eraldatud tugevad taimsed lahustid kombineeritud bioaktiivsete lisanditega lagundavad rasva ja orgaanilist mustust eriti efektiivselt.

  • Sobib kõikide pindade puhastamiseks vannitoas (keraamika, plast, kroom, laminaat, klaas, email).
  • Ei sisalda konserveerimisaineid ega teisi ohtlikke või allergiat põhjustavaid kemikaale.
  • Koostises 96 % loodusest pärinevaid tooraineid.
  • Klassifitseeritud kui ohutu tarbekeemia (puudub CLP ohumärgistus vastavalt EL nõuetele).
  • Pakendatud PEHD pudelisse, mis on taaskasutatav plast
  • Märgistatud Euroopa Liidu ökomärgisega (FR/020/048, www.ecolabel.eu)
  • 100 % biolagunev vastavalt OECD standardile 301.
  • Pakendatud PET pudelisse pihustiga (PE + PP) taaskasutatavast plastist.
  • Toodetud Prantsusmaal vastavuses ISO 9001 (kvaliteet), ISO 14001 (keskkond) ja OHSAS 18001 (tervis ja turvalisus) sertifikaatidega.

  Vahend on kontsentreeritud ja tugevatoimeline, seetōttu jätkub vähesest kogusest tulemuse saavutamiseks. Ōige doseering vähendab kulutusi ja säästab keskkonda.
  Pihustage vahendit puhastatavatele pindadele, laske toimida mōned minutid, seejärel puhastage ja pühkige kuivaks vōi loputage veega ja laske kuivada.
  Professionaalseks kasutamiseks loodud toode sobib kasutajasōbralikkuse poolest hästi ka tavatarbijale, lisaks pakub oluliselt tugevam puhastustoime tarbijale suurt lisaväärtust.

  Omadused: värvitu vedelik õrna värske männiokkalõhnaga.pH 2,2

  Keemiline koostis: sisaldab anioonseid ja mitteioonseid taimset päritolu pindaktiivseid aineid, bioaktiivseid lisandeid, lõhnaaineid < 5 %

  Ettevaatusabinõud: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Väldi pihustatava vahendi sissehingamist. Mitte segada kokku erinevaid puhastusvahendeid. Säilitada toatemperatuuril.

  Taara: 750ml

  KLIENTIDE TAGASISIDE:

  Arvustus tootele Enzypin bioaktiivne vannitoa puhastusvahend 750ml

  Toote kvaliteedi ja hinna suhe on paigas. SUPER hea puhastusvahend! Kindlasti ostan ka edaspidi.

  Reili

  Arvustus tootele Enzypin bioaktiivne vannitoa puhastusvahend 750ml

  Head tooted, kiidan.

  Helje Trolla

  Arvustus tootele Enzypin bioaktiivne vannitoa puhastusvahend 750ml

  Meeldivalt üllatunud! Meil on väga lubjane vesi ja jäljed kroomitud segistitele tekivad hetkega, mida raske eemaldada kui pikemalt seisnud. See puhastusvahend on seni proovitutest kõige väiksema vaevaga hea tulemuse saavutanud

  Katri

  Arvustus tootele Enzypin bioaktiivne vannitoa puhastusvahend 750ml

  Olen tootega rahul: lõhnab meeldivalt, eemaldab hästi mustuse ja mulle meeldib teadmine, et kui beebi vannitoas askeldab, on seal hügieeniline. Raskemate veeplekkide ja mustuse eemaldamiseks (dušikabiini klaas) kulus toodet rohkem ja lasin eelnevalt vahendil pisut kauem mustal pinnal mõjuda.

  Pirje

  Arvustus tootele Enzypin bioaktiivne vannitoa puhastusvahend 750ml

  Minu kodus on suhteliselt kare vesi, mis jätab raskestieemaldatavad plekid nii klaasseintele kui kroompindadele. Otsisin kaua tõhusat puhastusvahendit ja Ecoruni toodete hulgast ka selle leidsin. Vannitoa bioaktiivne puhastusvahend eemaldab katlakiviplekid ilma suurema küürimiseta.

  Hedi

  Arvustus tootele Enzypin bioaktiivne vannitoa puhastusvahend 750ml

  Vannitoa küürimine on minu jaoks alati eriti vastik olnud, kuna meil väga kare vesi. See Enzypin vannitoa vahend on aga täiesti super leid. Pritsisin peale ja 10 minutit hiljem põhimõtteliselt loputasin, nuustikut polnud peaaegu et vajagi. Soovitan!

  Kadri

  LISA ARVUSTUS