Enzypin bioaktiivne nõude käsipesuvahend 1L

7.50

5(baseerub 3 hinnangul)

Nn. uue generatsiooni puhastusvahend, mille aluseks on uued põhimõtted, keskkonnasõbralikud tehnoloogiad ja innovaatilised toorained otse loodusest. Toode baseerub merimännivaigust eraldatud taimsel lahustil, mis on kombineeritud erinevate bioaktiivsete lisanditega (ensüümidega).

Tootekood: 5614 Kategooria:
 • Kontsentreeritud, tugevatoimeline, õrna puuviljalõhnaga toode sobib iga tüüpi nõude käsipesuks, on dermatoloogiliselt testitud ega kahjusta nahka. Pesuvahend on väga efektiivne raskesti eemaldatavate ja kõrbenud jääkide leotamiseks.  Toode omab Eesti Allergialiidu tunnustust.

  Männivaigust eraldatud tugevad taimsed lahustid kombineeritud bioaktiivsete lisanditega lagundavad rasva ja orgaanilist mustust eriti efektiivselt.

  • Ei sisalda lisatud lõhnaaineid
  • 99 % loodusest pärinevaid tooraineid
  • Klassifitseeritud kui ohutu tarbekeemia (puudub CLP ohumärgistus vastavalt EL nõuetele)
  • 100 % biolagunev vastavalt OECD standardile 301
  • PET pakend on taaskasutatavast plastist
  • Toodetud Prantsusmaal vastavuses ISO 9001 (kvaliteet), ISO14001 (keskkond) ja OHSAS 18001 (tervis ja turvalisus) sertifikaatidega
  • Märgistatud Euroopa Liidu ökomärgisega (FR/019/037, www.ecolabel.eu)

  Doseerida 2,5 ml (1/2 teelusikatäit) 5 L veele kergelt määrdunud nõude pesemiseks ja 5 ml (1 teelusikatäis) 5 L veele tugevalt määrdunud nõude pesemiseks ja leotamiseks. Kasutage sooja vett kuid soovitavalt mitte üle 45 °C.
  Vältige kasutamast voolavat vett nõude pesemiseks, parim efektiivsus ja keskkonnasõbralikkus saavutatakse määrdunud nõude lühiajalise leotamisega enne pesemist.
  Professionaalseks kasutamiseks loodud toode sobib kasutajasōbralikkuse poolest hästi ka tavatarbijale, lisaks pakub oluliselt tugevam pesutoime tarbijale suurt lisaväärtust.
  Õige doseering vähendab kulutusi ja säästab keskkonda. 1 L pudelis sisalduvast nõudepesuvahendist jätkub 200 pesukorraks.

  Omadused: värvitu õrna meeldiva puuviljalõhnaga vedelik, pH 6,5.

  Keemiline koostis: anioonsed pindaktiivsed ained 5-15 %, taimset päritolu mitteioonsed ja amfoteersed pindaktiivsed ained, bioaktiivsed lisandid < 5%

  Ettevaatusabinõud: hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte segada kokku erinevaid puhastusvahendeid. Säilitada toatemperatuuril.

  Taara: 1L

  KLIENTIDE TAGASISIDE:

  Arvustus tootele Enzypin bioaktiivne nõude käsipesuvahend 1L

  Hea maheda lõhnaga, pudelist jätkub väga kauaks ja peseb ka kõige rasvasemad asjad ilusti puhtaks.

  Eeva-Liisa

  Arvustus tootele Enzypin bioaktiivne nõude käsipesuvahend 1L

  Hea nõudepesuvahend! Teeb nõud tõesti puhtaks ja kestis meie 4ses peres terve aasta!

  Lemme

  Arvustus tootele Enzypin bioaktiivne nõude käsipesuvahend 1L

  Tooted on tõesti head ja väga meeldiva lõhnaga. Männi lõhn pole muidu mu lemmik, aga see Vahemere männi lõhn nagu mingi tsitruselise alatooniga. Käed on ka mõnusalt pehmed, eelmised puhastusvahendid mida kasutasin kuivatasid hirmsasti nahka.

  Virve

  LISA ARVUSTUS