Tasuta transport pakiautomaati alates 25 € ostust

Enzypin puhastustooted pärinevad Prantsusmaalt, kus firma Action Pin juba 20 aastat on pühendunud ökoloogiliste puhastusainete väljatöötamisele taimse tooraine baasil. Kogu tegevus toimub sertifikaatide ISO 9001 (kvaliteet), ISO 14001 (keskkond) ja OHSAS 18001 (tervis ja turvalisus) raames.

Firma Action Pin (asutatud 1995) kuulub tütarettevõttena suurde DRT gruppi, mis on globaalselt üks juhtivaid taimse tooraine tootjaid ja nn. “rohelise keemia” väljatöötajaid ja propageerijaid.

Enzypin taimsel toorainel põhinevad tooted on paljude aastate pikkuse uurimistöö tulemustel ja innovatsioonil põhinevad uue generatsiooni puhastusained. Innovatsiooni võib nimetada revolutsiooniliseks puhastuskeemia turul, kus põhimõttelise uuendamise aluseks on uued printsiibid, tehnoloogilised lahendused ja toorained. Tegemist pole juba tuntud ja kasutuses olevate toorainete kokkusegamisega, püüdes anda tootele loodussõbralikumaid omadusi, mis on iseloomulik paljudele täna turult leitavatele nn. “ökoloogilistele” keemiatoodetele.

Enzypin tooted sisaldavad kuni 99 % looduslikku toorainet ainulaadses koosluses muundamata kujul (ei ole sünteesiproduktid). Toodete valmistamisel on kasutatud Vahemere männist (Pinus pinaster) eraldatud taimset toorainet ja bioaktiivseid lisandeid (ensüüme), mis aitavad lagundada valgulist ja rasvmustust ning tärklisesarnaseid kõrgpolümeerseid aineid. Tooted sisaldavad ka taimse päritoluga pindaktiivseid aineid.

Toodete iseloomulik meeldiv ja värske lõhn tuleneb taimsest toorainest. Tooted ei põhjusta allergiat ( Eesti Allergialiidu tunnustus) ja on pehme toimega nahale. Tooteid võib kasutada pindadel, mis puutuvad kokku toiduainetega (loputada puhta veega).

Kõik tarbijale pakutavad Enzypin tooted on litsenseeritud Euroopa Liidu ökomärgistusega (Ecolabel.eu). Tooted on 100 % biolagunevad ning täielikult ohutud inimesele ja loodusele.

Enzypin puhastusvahendid on kontsentreeritud ja väga efektiivsed, sobides nii professionaalseks kasutamiseks kui ka tavatarbijale.

Pakendid on vastavalt 1 L doseerimiskorgiga või 750 ml pihustuspudelis, meeldiva disainiga, väga kvaliteetsed ning tarbijasõbralikud. On saadaval ka 5 L täitepakend suuremale tarbijale.

Soovitan neid tooteid soojalt!

“Ühesõnaga, mina jäin väga rahule Enzypini toodetega ja eriti äge on see, et iga toote peal on ka juhend, kuidas see vahend kõige paremini töötab.”

Mallukas

Uus kindel lemmik!

“Soovitan Enzypin tooteid kõikidele perenaistele ja emadele sest see, milliste vahenditega sa oma kodu puhas hoiad, on oluline. Praegusel kiirel ajastul on paljudel meist vaja puhastusvahendeid, mis on keskkonnasõbralikud, meeldiva lõhnaga, ei tekita allergiat ja puhastavad mustuse kerge vaevaga. Vahendit kulub tõesti vähe. Mulle jätkub sellest pakendist väga pikaks ajaks.”

Jana Vainola

Puhastusvahendite Tesla!

“Ma ootasin pikisilmi, millal need tooted ka turule jõuavad. Head aega söövitav CIF! Ma isegi ei igatse Fairy’t, mille tulemusena mu kraanikauss üle vahutab ning igat nõud jooksva vee all korduvalt loputama peab, et vahendist puhtaks saada.”

Paljas Porgand

Soovitame!

“Tuleb aru saada, et ökoloogilisus, ohutus, jätkusuutlikkus ja looduslikus on uue generatsiooni puhul standardiks – heaks teeb selle sarja ikkagi toodete efektiivsus. Kuigi mul oli veel natukene alles mõningasi vanu kodukeemia pudeleid, siis tunnistan ausalt – ma viskasin need minema.”

Marimell.eu
TASUTA TOODE
15% KUPONG
⭐⭐⭐⭐⭐
10% KUPONG
-20% KUPONG
⭐⭐⭐⭐⭐
15% KUPONG
10% KUPONG
⭐⭐⭐⭐⭐
-20% KUPONG
⭐⭐⭐⭐⭐
TASUTA TOODE
Liitu meie uudiskirjaga ja võida endale auhind!
Sisesta enda e-post ja veereta Õnneratast. Pane oma õnn proovile!
Reeglid: 
  • Õnneratast saab veeretada ainult ühe korra
  • Võidetud kupongi saab kasutada kuni 01.06.2019