Tasuta transport pakiautomaati alates 25 € ostust

PROBLEEM

Senine kodukeemia pole piisavalt efektiivne ja sisaldab endiselt ohtlikke kemikaale, mis põhjustavad mürgistusi, allergiaid, nahaärritust ning ohustavad keskkonda. Inimeste teadlikus puhastuskeemiast on madal, mistõttu on raske teha õigeid otsuseid.

LAHENDUS

Uute looduslike ja tõhusate toorainete otsimise ja keskkonnasäästlike tehnoloogiate arendamisega on puhastusainete maailma juhtivad eksperdid tegelenud üle 30 aasta. Tänaseks on esimesed sellised tõeliselt “rohelised” ja efektiivsed kontseptid ka turule jõudnud.

MEIE MISSIOON

Koostöös tootjate ja ekspertidega pakume Sulle parimat valikut nn. uue generatsiooni puhastusvahenditest ning nende juurde kuuluvat oskusteavet. Soovime tõsta Sinu teadlikust, et oskaksid paremini orienteeruda puhastuskeemia segases maailmas.

Miks eelistada uue generatsiooni puhastusvahendeid?

ENZYPIN – uue generatsiooni puhastusvahendid professionaalile ja tavatarbijale

INNOVATSIOON PUHASTUSAINETE MAAILMA JUHTIVATELT EKSPERTIDELT

Enzypin tootja ActionPin on Prantsuse ettevõte, mis kuulub tütarettevõttena suurde DRT gruppi. DRT on globaalselt üks juhtivaid taimse tooraine tootjaid ja nn. “rohelise keemia” väljatöötajaid. 

Uutel printsiipidel ja keskkonnasäästlikutel tehnoloogiatel põhinevad puhastusvahendid sisaldavad merimänni (Pinus pinaster) vaigust eraldatud taimset lahustit ja erinevaid bioaktiivseid lisandeid (ensüüme). Merimänd on üks enim uurituid ravimtaimi maailmas ja valitud korduvalt Aasta ravimtaimeks muuhulgas ka Soomes.

  • Sisaldavad kuni 99% looduslikku toorainet muundamata kujul
  • Kontsentreeritud ja kuluefektiivne
  • 100% biolagunev ja 100% jätkusuutlik
  • Dermatoloogiliselt testitud ja pehme toimega nahale
  • Kvaliteetsed 1 L doseerimiskorgiga ja 750 ml pihustuspudelid
  • Litsenseeritud Euroopa Liidu ökomärgisega Ecolabel.eu
  • Sobivad ka allergikutele (Eesti Allergialiidu tunnustus)

Kergendad koristamist

Hoiad kokku väärtuslikku vaba aega

Säästad enda ja oma lähedaste tervist

Hoiad loodust

MIDA MEIE KLIENDID ARVAVAD

EDASIMÜÜJAD