fbpx

Tasuta transport pakiautomaati alates 25 € ostust

Enzypin puhastustooted pärinevad Prantsusmaalt, kus firma Action Pin juba 20 aastat on pühendunud ökoloogiliste puhastusainete väljatöötamisele taimse tooraine baasil. Kogu tegevus toimub sertifikaatide ISO 9001 (kvaliteet), ISO 14001 (keskkond) ja OHSAS 18001 (tervis ja turvalisus) raames.

Firma Action Pin (asutatud 1995) kuulub tütarettevõttena suurde DRT gruppi, mis on globaalselt üks juhtivaid taimse tooraine tootjaid ja nn. “rohelise keemia” väljatöötajaid ja propageerijaid.

Enzypin taimsel toorainel põhinevad tooted on paljude aastate pikkuse uurimistöö tulemustel ja innovatsioonil põhinevad uue generatsiooni puhastusained, mis on tõhusamad tavalisel keemial põhinevatest toodetest. Innovatsiooni võib nimetada revolutsiooniliseks puhastuskeemia turul, kus põhimõttelise uuendamise aluseks on uued printsiibid ja võimalused.

Tegemist pole juba tuntud ja kasutuses olevate toorainete kokkusegamisega, püüdes anda tootele loodussõbralikumaid omadusi, mis kahjuks on iseloomulik paljudele täna turult leitavatele nn. “ökoloogilistele” keemiatoodetele.

Enzypin tooted sisaldavad 92-99 % looduslikku toorainet ainulaadses koosluses muundamata kujul (ei ole sünteesiproduktid). Toodete valmistamisel on kasutatud Vahemere männist (Pinus pinaster) eraldatud taimset toorainet ja bioaktiivseid lisandeid (ensüüme), mis aitavad lagundada valgulist ja rasvmustust ning tärklisesarnaseid kõrgpolümeerseid aineid. Tooted sisaldavad ka taimse päritoluga pindaktiivseid aineid.

Toodete iseloomulik meeldiv ja värske lõhn tuleneb taimsest toorainest. Tooted ei põhjusta allergilisi reaktsioone ( Eesti Allergialiidu tunnustus) ja on pehme toimega nahale. Tooteid võib kasutada pindadel, mis puutuvad kokku toiduainetega (loputada puhta veega).

Kõik tarbijale pakutavad Enzypin tooted on litsenseeritud Euroopa Liidu ökomärgistusega (Ecolabel.eu). Tooted on 100 % biolagunevad ning täielikult ohutud inimesele ja loodusele (ilma ohupiktogrammideta).

Enzypin puhastusvahendid on kontsentreeritud ja väga efektiivsed, sobides nii professionaalseks kasutamiseks kui ka tavatarbijale kodukeemiana.

Pakendid on vastavalt 1 L doseerimiskorgiga või 750 ml pihustuspudelis, meeldiva disainiga, väga kvaliteetsed ning tarbijasõbralikud. On saadaval ka 5 L täitepakend suuremale tarbijale.