fbpx

Tasuta transport pakiautomaati alates 25 € ostust

Mis on uue generatsiooni ökoloogilised puhastusvahendid ?


Puhastusvahendid on vaid erinevate komponentide segud, kus kōik komponendid säilitavad oma keemilised omadused. Seega ei saa ükski segu olla parem kui selle koostisosad. Uue generatsiooni tōeliselt ökoloogiliste puhastusvahendite loomiseks tuleb alustada toorainete valikust.

Uus tooraine ja innovatsioon

Tōeliselt looduslik ja roheline on ainult see molekul, mis on loodud elusa mateeria poolt, kasutatakse keemiliselt muundamata kujul tootes, täidab ettenähtud funktsiooni ja läheb seejärel tagasi looduse igavesse ringkäiku.

Uue generatsiooni puhastusvahendid ei pōhine mitte ainult looduslikul baasil, vaid on ka 20-30 aasta teadusliku uurimistöö tulemus, innovatsioon, mis vōib aja jooksul välja tōrjuda suurema osa praegustest tavakeemial pōhinevatest toodetest.

Looduslikud, bioaktiivsed lisandid lagundavad efektiivselt mustuse ja puudub vajadus kasutada tugevaid keemilisi aineid.

Esimesed “tõeliselt rohelised” kontseptid

Oma otsingute käigus leidsin mitmeid unikaalseid kontsepte, koostöös tootjatega testisin paljusid nii laboratoorselt kui ka tarbijate juures ning olen veendunud, et juba praegu on vōimalik luua tooteid, mis pole mitte ainult kahjutud loodusele ja inimesele, vaid ka efektiivsemad kui tavakeemia.

Praegu on sellise innovatiivse tooraine kättesaadavus veel väga piiratud, kuid esimesed „tōeliselt rohelised“ tooted on loodud ja mōnedes maades juba tarbijale kättesaadavad, nüüdseks jōudnud ka Eesti turule.

Oma kogemustest lähtudes olen täielikult veendunud, et ainult uued, innovatiivsed lahendused vōivad saada uue generatsiooni ökoloogilise puhastuskeemia nurgakiviks.

Rohkem infot uue generatsiooni toodete kohta leiad siit.